Kurumsal

Omega Kapı Donanımları; Mekanik ,Elektrikli ve Elektromekanik Kilit Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Akıllı Kart ve RFID okuyucuları konusunda dünyada lider konumdaki ASSA ABLOY grup şirketinin Premium partneri olarak faaliyet göstermektedir.
Kapı güvenlik sistemlerinde dünyaca ünlü birçok markayı tek bir noktadan müşterilerine sunuyor ve bunun yanında ihtiyaç duyulan bir takım yan ürünleri üretmektedir .
ASSA ABLOY; kapı açma çözümlerinde kendisini son kullanıcının güvenlik ve konfor ihtiyacının karşılanmasına adamış, konusunda dünya lideri bir gruptur.

ASSA ABLOY; Avrupa, Kuzey Amerika ve Avusturalya'da önde gelen pozisyonda olduğu gibi, diğer gelişmekte olan pazarlarda da hızla büyümektedir.
Grup oldukça hızlı büyüyen elektromekanik güvenlik segmentinde Erişim kontrolü, tanımlama teknolojisi, kapı otomasyonu ve otel güvenliği gibi alanlarda da lider konumda bulunmaktadır.
ASSA ABLOY; 1994 yılında kurulduğundan bu yana 50 ülkede faaliyet gösteren yaklaşık 42.000 çalışanı ve 5 milyar EURO cirosuyla uluslararası bir gruptur.
Amacımız; yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler sunarak müşterilerimize en geniş ürün yelpazesiyle çözümler üretmektir.

Başlıca ürün çeşitlerimiz; Elektrikli kilit karşılıkları, Elektromanyetik kilitler,Mekanik ve Elektro-mekanik kilitler, Solenoid kilitler, Panik bar kilitleri, Kapı kapayıcılar,Mekanik ve  Manyetik çekmece/dolap kilitleri, Manyetik kapı tutucular, Çıkış butonları, Acil çıkış butonları, RFID Kart okuyucu ve kartlar, Geçiş Kontrol Panelleri, Dijital Kapı Kilitleri, Kablosuz kilit/okuyucular ve Kablo geçiş aparatlarından oluşmaktadır.